Kuruluş

Av. Emir Budak tarafından kurulmuş Budak Hukuk Bürosu, her biri alanında tecrübe sahibi avukatlar, danışmanlar ve stajyer avukatlardan oluşan ekibi ile müvekkillerinin menfaatlerini imkân dâhilindeki her türlü yasal yol ile en hızlı, güvenilir ve pratik şekilde güvence altına almaya çalışarak makul maliyetlerde hukuki çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Budak Hukuk Bürosu, Müvekkillere sağladığı danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinde etik değer ve ilkelere riayet ederek güvenilir bir hizmet anlayışını ve uluslararası alanda kabul gören ilkeler ile birçok uluslararası şirket tarafından uygulanan standart çalışma prosedürlerine uygun şekilde hizmet vererek müvekkilleri ile kalıcı ilişkiler kurmayı benimsemiştir.

Aynı zamanda verilen hizmetin kalitesindeki standardın her daim üst seviyede kalması için müvekkillerinin ihtiyaçlarını ve özel hassasiyetlerini dikkate almaktadır. Bu doğrultuda Budak Hukuk Bürosu tarafından takip edilen her mesele ile tüm ekibin birlikte ilgilenmesi ve ihtiyaçlara uygun analizlerle meselenin çözülmesi hedeflenmektedir.

Hizmet Noktalarımız

Bugün, geniş bir yelpazede avukatlık hizmeti veren Budak Hukuk Bürosu, ekibinde yer alan İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Diyarbakır’da yerleşik danışman ve avukatları ile yerelde hemen hemen her noktada hızlı ve çözüm odaklı hizmet verebilmektedir.

İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Diyarbakır

Bize Ulaşın +90 (216) 225 6556

Budak Hukuk Bürosu
Uprise Elite Residence
Balıkesir Cad. K.29 D.250 Kartal / İstanbul

info@budak.av.tr